Warning: Undefined variable $post in /data/1/8/1807cdf2-fc10-4b55-ac66-a144721619a0/drfeny.hu/web/wp-content/plugins/testimonial-rotator/frontend-functions.php on line 110

Warning: Attempt to read property "id" on null in /data/1/8/1807cdf2-fc10-4b55-ac66-a144721619a0/drfeny.hu/web/wp-content/plugins/testimonial-rotator/frontend-functions.php on line 110

Opel Combo

Opel Combo
„Kiváló munkát végeztek! A gépjármű mindkét oldala sérülést szenvedett két különböző balesetben. Mivel egyedi felszereltségű teherautóról van szó, nem szerettem volna kóklerekhez vinni.
Értékelések alapján választottam a Dr. FÉNY autófényezőt. Telefonos egyeztetés után emailben a meghatalmazást és a biztosítók részére szükséges papírokat elküldtem, pár nap múlva pedig vihettük is az autót. Mindent leegyeztettek a biztosítókkal, teljes kárügyintézésben. Két hetet mondtak, de pontosan 4 nap alatt elkészült és vihettük is.
A gyöngyház fényezés kiváló lett!!! Nincs összecsapva, a fényezett felület gyönyörű, a kasztni többi része pedig nincs véletlenül szintén lefújva. (Volt olyan, amikor egy másik műhelynél az utastérbe is jutott a festékből egy másik autómnál....!)
Az új teherautó végre valóban újnak néz ki. A többi autóm is itt fog megújulni, ha szükség lesz rá. Ajánlom!”

2026. február

Dr. FÉNY
2026-02-05T14:32:18+01:00

2026. február

„Kiváló munkát végeztek! A gépjármű mindkét oldala sérülést szenvedett két különböző balesetben. Mivel egyedi felszereltségű teherautóról van szó, nem szerettem volna kóklerekhez vinni. Értékelések alapján választottam a Dr. FÉNY autófényezőt. Telefonos egyeztetés után emailben a meghatalmazást és a biztosítók részére szükséges papírokat elküldtem, pár nap múlva pedig vihettük is az autót. Mindent leegyeztettek a biztosítókkal, teljes kárügyintézésben. Két hetet mondtak, de pontosan 4 nap alatt elkészült és vihettük is. A gyöngyház fényezés kiváló lett!!! Nincs összecsapva, a fényezett felület gyönyörű, a kasztni többi része pedig nincs véletlenül szintén lefújva. (Volt olyan, amikor egy másik műhelynél az utastérbe is jutott a festékből egy másik autómnál....!) Az új teherautó végre valóban újnak néz ki. A többi autóm is itt fog megújulni, ha szükség lesz rá. Ajánlom!”
Share

A tartalom nem másolható!